Ładuję…

Rozwody

Rozwód to obok śmierci małżonka drugie najbardziej traumatyczne doświadczenie zdaniem psychologów. Jeśli mediacja nie przynosi żadnych rezultatów często klienci decydują się na zakończenie małżeństwa. W dobrej sytuacji jest ten, który ma nadal poprawne stosunki ze współmałżonkiem i rozwód przebiega szybko i w przyjaznej atmosferze. Sprawy takie zaliczane są jednak do rzadkości. W sytuacji gdy nie masz tyle szczęścia i czeka Cię publiczne „pranie brudów” warto się do tego przygotować.

Dokumentacja procesowa

Kancelaria Adwokacka adw. Mariusz Jakubowski pomoże Ci napisać pozew rozwodowy i przygotować wartościowe załączniki na podstawie, których sąd będzie tworzył akta sprawy. Przeprowadzi Cię przez zawiłą procedurę składania wniosków i załączników. Dotyczy to szczególnie sytuacji gdy sprawa będzie poza rozwodem dotyczyła opieki nad małoletnimi. 

Adwokat Rozwód Tarnowskie Góry

Adwokat rozwód tarnowskie góry

Gdy Twoja sprawa rozwodowa trafi już na wokandę adwokat Mariusz Jakubowski zadba by Twoje interesy były dobrze chronione. Będzie Cię przygotowywał do każdej rozprawy tak byś nie stracił przysłowiowego „języka w buzi”. W chwilach emocjonalnie dla klienta trudnych warto mieć u swego boku kogoś kto jest nam życzliwy i profesjonalnie poprowadzi nas do celu zabezpieczając przy tym nasze interesy.